AirSTREAM - příslušenství

Kontaktujte nás

AirBLOWER

AirBLOWER

Rozvaděč vybavený propojovacím rámem AirSTREAM se chladí mnohem snadněji. Systém ventilace AirBLOWER eliminuje vrstvy vzduchu s různou teplotou a vytváří tak rovnoměrné klima. Praktické testy prokázaly vynikající výsledky. AirBLOWER dokáže snížit střední teplotu v rozváděči až o 10 stupňů.

Kontaktujte nás

AirBLADE

AirBLADE

AirBLADE je pomůcka pro směrování proudícího vzduchu chlazení přímo k potřebným přístrojů. Instaluje se na rám namísto hřebínku tak, že směruje proud vzduchu zezadu přímo k přístroji.  

Kontaktujte nás

Lišty pro uchycení kabelů

Lišty pro uchycení kabelů

Lišta pro uchycení kabelů se přišroubuje přímo ke svislým profilů VPSym a slouží k uchycení kabelů pomocí svorek. 

Kontaktujte nás

EMC lišty

EMC lišty

EMC lišta se montuje přímo ke svislým profilům VPSym a zajišťuje odpovídající kontaktní spoj se stíněním kabelu pomocí kovových kabelových spon nebo svorek.

Lišty jsou tvarované tak, že k nim lze uchytit také svorky pro odlehčení tahu. Ty je možné připevnit na obě strany nad izolační opláštění kabelu.

Kontaktujte nás

Posuvné lišty RG020

Posuvné lišty RG020

Příčný profil RG020 slouží k uchycení přístrojů k rámu pomocí šroubů. Profil se snadno svisle uchytí pomocí posuvných matic v drážce každého montážního modulu. Příčné profily v délkách 80, 100 a 120 mm jsou již opatřeny uprostřed otvorem.

Příčný profil RG020 se dodává v modulech sestávajících ze dvou profilů stejné délky. K dispozici je řada šroubů, posuvných matic se závity od M3 až do M8 a plastové chňapky na tyto matice, které slouží jak pro uchycení samotných profilů, tak přístrojů k nim.

Kontaktujte nás

Posuvné lišty RG035

Posuvné lišty RG035

Příčný profil RG035 slouží k uchycení těžších přístrojů k rámu pomocí šroubů. Profil se montuje svisle pomocí posuvných matic v drážce každého montážního modulu. Příčný profil o délce 100 mm je již opatřen otvorem uprostřed.

Příčný profil RG035 se dodává v modulech sestávajících ze dvou profilů stejné délky. Velká kontaktní plocha profilu RG035 zlepšuje EMC spojení připevněných přístrojů. K dispozici je řada šroubů, posuvných matic se závity od M3 až do M8 a plastové chňapky na tyto matice, které slouží jak pro uchycení samotných profilů, tak přístrojů k nim.