O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Bezpečná řešení pro váš podnik.

Mercom Componenta s. r. o. je česká rodinná společnost. Již od poloviny devadesátých let zaujímáme na českém a slovenském trhu v oblasti bezpečnostních aplikací a automatizace v průmyslu významnou pozici.

Jsme výhradní certifikovaný zástupce německé společnosti Schmersal a Safety Control, Böhnke + Partner, Lütze, Icotek, italské společnosti Satech, SSP a holandské firmy IXON.

Společně s našimi zahraničními partnery vám přinášíme bezpečná a inovativní řešení založená na mnohaletých výzkumech a zkušenostech. Náš tým odborníků vám poradí s výběrem vhodných řešení pro vaše aplikace.

MISE A VIZE

Naší misí je bezpečná inovativní technika, kterou vám doporučíme na míru a osobně vás zaškolíme. Přinášíme komplexní standardní i modelová řešení, která posunou vaši společnost vpřed. Díky špičkové moderní technice založené na mnohaletých výzkumech, a ve spolupráci s našimi zahraničními partnery, zajistíme, aby vaše pracovní prostředí bylo maximálně bezpečné a pro vás optimální. Poskytneme odborné individuální poradenství doprovázené prvotřídním servisem.

Naší vizí je úspěch našich klientů ve světě průmyslové automatizace a bezpečné pracovní prostředí. Bezpečnost a kvalita = efektivita a produktivita.