Engineering

Engineering

Zabýváme se bezpečnostními otázkami týkajícími se modifikace a modernizace dostupných strojů ve fázi plánování, projektování i v celém procesu dodatečného vybavení až do uvedení do provozu.

Inženýrské služby

Jsme nejenom poradci, ale také inženýři, kteří mohou intenzivně přemýšlet o svých zákaznických projektech a soustředit se na technické detaily i na projekt jako celek. Také z tohoto důvodu jsou inženýrské služby naším důležitým pilířem.

Jak konkrétně vám pomáháme? Zabýváme se bezpečnostními otázkami, které se týkají modifikace a modernizace dostupných strojů, a to jak ve fázi plánování a projektování, tak i v celém procesu dodatečného vybavení.

Máme též rozsáhlé zkušenosti s ověřováním bezpečnostních funkcí v souladu s normou ISO 13849-2 jako předpokladem pro stanovení úrovně výkonosti a hodnot PFHD bezpečnostních systémů. S pomocí měření a technických zkoušek ověřujeme, že všechny bezpečnostní funkce odpovídají platným požadavkům a spolehlivě pracují při plném provozu.

Můžete se spolehnout nejen na naše zkušenosti se všemi těmito inženýrskými službami, ale také na práci zaměřenou na zákazníka s cílem nalézt pro vás a vaše klienty nejlepší řešení.