IXON

Společnost IXON, založená v roce 2014 v Nizozemsku s cílem usnadnit, zabezpečit a zpřístupnit cloudové připojení pro výrobce strojů a jejich uživatele.

IXON nabízí jednoduchá komplexní řešení průmyslových služeb se vzdáleným přístupem, protokolováním dat, řídicími panely, alarmy a mnoha dalšími.

Portfolio produktů IXON se skládá z platformy IXON Cloud a IXrouteru. Průmyslový VPN router a datová brána, speciálně navrženo pro bezpečné připojení strojů a ochrany úniku dat.

IXON je aktivní ve více než 100 zemích a obsluhuje desítky tisíc uživatelů po celém světě, takže výrobci/dodavatelé strojů mohou navíc poskytovat služby klientům a sdílet s nimi poznatky.

IIoT platforma nové generace

Vlastní IIoT platforma

IXON Cloud je první a jediná průmyslová platforma IoT speciálně vytvořena pro výrobce strojů. Vylepšete své stroje o cloudovou platformu, která umožní optimální vzdálenou správu a přistup k požadovaným údajům. Při koupi IXON routeru si vytvoříte účet IXON Cloud zcela zdarma.

Jednoduché nastavaní

Konfigurační soubor na USB klíči stačí zasunout do IXrouteru a váš stroj bude online za pár minut.

Stavebnicové IoT řešení budoucnosti

Začněte se vzdáleným přístupem (VPN) a podle potřeby přidávejte další funkce jako logování dat, tvorba panelů a nastavení notifikací.

Garantovaná bezpečnost

Bezpečnost je pro IXON prioritou! Kompletní přehled zabezpečení najdete v naší speciální brožuře.